İstanbul'da bir kişi soğuktan donarak öldü

İstanbul'da bir kişi soğuktan donarak öldü

27 Ocak 2017 Cuma 11:57
Bu haber 1104 kez okundu

Beyoğlu’nda sokakta yaşayan bir kişi donarak hayatını kaybetti. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Tophane otobüs durağında uyuyan ve donmak üzere olan başka bir evsizi polis aracında ısıtarak kurtardı


İstanbul'da bir kişi soğuktan donarak öldü
banner26
İstanbul'da dün gece termometreler sıfırın altında değerlere ulaşırıken, Beyoğlu Tophane'den gelen bir haber şok etti.

İŞE GİDEN VATANDAŞLAR FARK ETTİ
Sabah saat 08.30 sıralarında Beyoğlu’nda bulunan Tophane İskele Caddesi üzerindeki Tarihi Tophane Çeşmesi’nde hareketsiz bir şekilde yatan bir kişiyi gören vatandaşlar, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri tarafından, tarihi çeşmede hareketsiz bir şekilde yatan şahsın nabzı ölçüldü. Yapılan ölçümlerde, ilk belirlemelere göre şahsın hayatını kaybettiği anlaşıldı.

DONARAK ÖLDÜ
Şahsın donarak öldüğü tahmin edilirken, sağlık ekipleri olaya şüpheli ölüm teşhisi koydu. Üzerinden kimlik çıkmayan ve sokaklarda yaşadığı tahmin edilen şahsın hayatını kaybetmiş olduğunun anlaşılmasını üzerine savcıya haber verildi.


BİR KİŞİ DE DONMAKTAN SON ANDA KURTARILDI

Olay yerine savcının beklendiği sırada, bir vatandaşın 112’ye ihbarda bulunup Tophane otobüs durağında evsiz bir kişinin hareketsiz şekilde yattığı haberini alan polis ekipleri, otobüs durağına gidip kar yağışı altında uyuyan şahsı uyandırdı. Donmak üzere olduğu gözlemlenen evsiz, polis ekipleri tarafından polis aracına alınıp ısıtıldı ve ardından sağlık ekiplerine teslim edildi.

Otobüs durağında uyuyan diğer evsizin kurtarılmasının ardından, olay yerine savcı geldi. Polis ve sağlık ekiplerinden bilgi alan savcı, incelemelerini tamamladıktan sonra olay yerinden ayrıldı.

Donarak feci şekilde can veren evsiz, ceset torbasına koyulup Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. (Posta)

Anahtar Kelimeler

banner45

Yorum Yaz

@name x